Internet radiowy
Spółka LYNXNET s.c. Paweł Krzaczkowski, Krzysztof Małek jest lokalnym dostawcą usług internetowych – ISP (ang. Internet Service Provider), korzystającym z technologi WLAN na paśmie 2.4GHz, 5 GHz oraz pasmach licencjonowanych 6GHz.
SERWIS KOMPUTEROWY
Prowadzimy szeroko pojęty serwis pogwarancyjny sprzętu informatycznego i elektronicznego. Mocne zaplecze serwisowe, w postaci długoletniego zmagania się z problematyką awarii/napraw i 2 osobowy zespół pracowników-serwisantów przynoszą wymierne efekty i zadowolenie klientów.
ALARMY I CCTV
Zajmujemy sie instalacją systemów alarmowych, a także systemów monitoringu CCTV.

firm

Obsługa informatyczna dla firm

Wpółpracujemy z firmami, jako wsparcie informatyczne. Pomoc techniczna świadczona jest poprzez bezpośrednią interwencję w firmie,  a także przez internet lub obsługę klienta telefonicznie. Wieloletnie doświadczenia naszych techników sprawia, że jesteśmy niezawodni w tym co robimy.

Współpraca z nami zapewnia firmom:

  • obługę sprzętu komputerowego,
  • adminstrację sieci,
  • diagnozę usterek sprzętu IT , a także jego serwis,
  • wiele innych spraw związanych z branżą IT.

Współpracujemy z wieloma miejscowymi podmiotami gospodarczymi jako ich bezpośrednie wsparcie IT.

Jeżeli chciałbyś podjąć współpracę z nami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w biurze naszej firmy, kontakt telefoniczny (58 686 86 46) lub drogą e-mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zapraszamy!