Internet radiowy
Spółka LYNXNET s.c. Paweł Krzaczkowski, Krzysztof Małek jest lokalnym dostawcą usług internetowych – ISP (ang. Internet Service Provider), korzystającym z technologi WLAN na paśmie 2.4GHz, 5 GHz oraz pasmach licencjonowanych 6GHz.
SERWIS KOMPUTEROWY
Prowadzimy szeroko pojęty serwis pogwarancyjny sprzętu informatycznego i elektronicznego. Mocne zaplecze serwisowe, w postaci długoletniego zmagania się z problematyką awarii/napraw i 2 osobowy zespół pracowników-serwisantów przynoszą wymierne efekty i zadowolenie klientów.
ALARMY I CCTV
Zajmujemy sie instalacją systemów alarmowych, a także systemów monitoringu CCTV.

Witamy na stronie www firmy LYNX Paweł Krzaczkowski. Zapewne trafiliście tutaj celowo lub być może przypadkiem, co stanowi dla nas sygnał, że jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami bądź sprzedawanymi przez nas artykułami elektronicznymi.

Początki działalności naszej firmy sięgają roku 2002, kiedy to prowadziliśmy mini k@wiarenkę  internetową.
Z czasem zaczęliśmy sprzedaż sprzętu komputerowego i zaoferowaliśmy usługi informatyczne dla firm i instytucji co zaowocowało olbrzymim skokiem w zdobywaniu doświadczenia i pozytywnych relacji z klientami.

W roku 2005r. wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu mieszkańców Stężycy i innych miejscowości rozpoczęliśmy dystrybucję dostępu do internetu poprzez medium radiowe 2,4GHz i 5GHz /WiFi/. Kilka lat doświadczenia, ciągła modernizacja parku sprzętowego i zwiększanie liczby punktów dostępowych owocuje niezmienną progresją w liczbie nowoprzyłączonych domostw.

Kolejne lata działalności to dodatkowo sprzedaż anten, radioodbiorników i akcesoriów CB, zarówno do samochodów jak i stacjonarnych co wynikało po części z naszych zainteresowań hobbystycznych jak i możliwości wykorzystania placu postojowo-montażowego przed firmą.
Dodatkowo w celu poszerzenia asortymentu uzyskaliśmy zgodę na sprzedaż zestawów satelitarnych platformy cyfrowej „Telewizja na Karte” /TNK/.
Wykonujemy usługi montażu w/w platform cyfrowych jak i innych operatorów satelitarnych.

Wszystkie te lata spożytkowaliśmy na rozwoju firmy, zdobywaniu doświadczenia na szerokim polu informatyki stosowanej, powiększaniu zakresu działalności gospodarczej. Wśród naszych kontrahentów znajdują się klienci indywidualni, instytucje użyteczności publicznej (szkoły, ośrodki, urzędy) oraz firmy o różnym profilu działalności.

Mamy nadzieję, że poprzez miłą i profesjonalną obsługę wzrasta Państwa zaufanie i zadowolenie z naszej firmy.